Jak podziękować gościom za udział w weselu?

Uroczystość zaślubin i wesele to bardzo ważne wydarzenie zarówno dla młodej pary jak i dla najbliższej rodziny oraz przyjaciół. Aby podziękować przybyłym za udział w imprezie coraz częściej nowożeńcy decydują się na wręczenie drobnych upominków, które będą przypominać wspólnie spędzone chwile.

Lizaki podziękowanie dla gości – idealny pomysł na prezent

Bardzo dobrym pomysłem na wyrażenie wdzięczności za wspólnie spędzone chwile jest wręczenie gościom słodyczy, w tym również lizaków. Lizaki na podziękowanie gościom mogą mieć różne formy i kształty, a także smaki. Najpopularniejsze są takie w kształcie serca, czerwone, na długich patykach z drewna. Zawinięte są w folie ochronną, do której dołączone są etykietki z inicjałami państwa młodych lub z pełnymi imionami, datą zaślubin. Na niektórych etykietkach znajdować się mogą śmieszne, okazjonalne wierszyki lub romantyczne napisy. Dużym uznaniem cieszą się także lizaki owocowe, okrągłe, które mają grafiki kwiatów lub serc. Natomiast prawdziwym hitem są lizaki kręcone, z imionami młodej pary. Słodycze tego typu można ustawiać bezpośrednio na stołach weselnych lub w ozdobnych szklanych naczyniach. Często lizaki takie kładzie się bezpośrednio na talerzach na stole lub przy każdym nakryciu.

Pamiętać trzeba, że lizaki nie mogą same w sobie stanowić upominku. Są jedynie dodatkiem do właściwego prezentu.

Na co zwrócić uwagę wybierając lizaki dla gości weselnych?

Obecnie na rynku znajduje się wiele firm, które zajmują się sprzedażą akcesoriów weselnych. Warto wybrać takie, które cieszą się dobrą opinią i działają już od wielu lat. Tylko wtedy ma się pewność, że wybrane lizaki będą dobrej jakości, świeże, a ich opakowanie i etykietki zostaną wykonane z dbałością o szczegóły i zgodnie z zamówieniem młodej pary. Wybierając lizaki trzeba także pamiętać, że powinny mieć różne smaki, tak aby każdy z gości wybrał sobie taki, jaki smakuje mu najbardziej. Słodycze te mogą być w kolorach, które pasować będą do aranżacji sali weselnej lub stołów albo do motywu przewodniego uroczystości.

Jakie jeszcze mogą być lizaki jako podziękowanie dla gości?

Aby podziękować gościom za wspólnie spędzony czas, można wybrać klasyczne lizaki, które mieć będą motyw serca. Umieszczone są na plastikowych lub drewnianych patyczkach. Dołączone są do nich bileciki z personalizacją, przywiązane za pomocą kolorowych wstążek lub ozdobnego sznurka. Ciekawym rozwiązaniem są lizaki, które mają okrągłe nalepki, umieszczone na folii. Naklejki można bez problemu tak dobrać, aby pasowały stylem do całego wesela.

Jeśli chodzi o lizaki, to podziękowanie dla gości nie mogłoby być bardziej słodkie. Lizaki lubi każdy, bez względu na wiek i na płeć. łatwo je zabrać ze sobą do domu, ponieważ bez problemu zmieszczą się w każdej kieszeni lub torebce. Z takiego prezentu ucieszą się również najmłodsi uczestnicy imprezy. Słodycze te nie tylko pięknie się prezentują, ale także doskonale smakują. Można je z powodzeniem wykorzystać jako pomysłowy gadżet w sesjach fotograficznych lub na zdjęciach z wesela.