Eleganckie pudełka na alkohol weselny

Pary, które planują w najbliższym czasie swój ślub i wesele, doskonale wiedzą, iż trzeba zadbać o mnóstwo rzeczy, które sprawią, że impreza ta będzie na naprawdę wysokim poziomie. Wbrew pozorom, to detale przyczyniają się do tego, że zaproszeni gości oraz sami młodzi poczują się naprawdę wyjątkowo. Eksperci od organizacji tego typu wydarzeń przypominają, by zadbać również o to, w czym będzie podany alkohol weselny na stołach. Wbrew pozorom ma to olbrzymie znaczenie, gdyż szklana butelka z napisem „Wódka” nie zawsze prezentuje się dobrze przy eleganckiej zastawie i dodatkach. 

Jak wybrać pudełka na alkohol weselny?

W jakich opakowaniach można podarować wódkę gościom? Na to pytanie szuka odpowiedzi mnóstwo par, które chcą zadbać o każdy szczegół na swoim weselu. Możliwości jest naprawdę wiele, więc można pokusić się o zamówienie indywidualnych pudełek na alkohol, które zostaną stworzone pod konkretnego zamawiającego lub skorzystać z gotowych opakowań, które można znaleźć na w wielu hurtowniach. Mnóstwo par najczęściej decyduje się na to pierwsze rozwiązanie i samodzielnie projektuje pudełka, które będą idealnie dopasowane do wystroju sali weselnej, pudełek na ciasto, winietek, zaproszeń ślubnych itp. 

Co jest ważne przy tworzeniu takich pudełek na alkohol weselny?

Tak naprawdę, gdy chce się stworzyć piękne, oryginalne pudełka, trzeba poświęcić na to sporo czasu. Ważne jest również to, by wiedzieć, jaki alkohol będzie królował na danym weselu, gdyż rozmiar w tym przypadku ma olbrzymie znacznie. Zupełnie inne pudełka przydadzą się na wódkę, inne na wino, a jeszcze inne na whisky. Najczęściej pary decydują się na transparentne, solidnie wykonane opakowania, w których zostanie umieszczony alkohol.

W przypadku prezentów dla gości, wybierane są natomiast kolorowe pudełka na alkohol, które opatrzone są podziękowaniami dla gości lub zabawnymi wierszykami. Taki podarunek z pewnością będzie dla uczestników wesela świetną pamiątką.

Na jaki koszt trzeba się nastawić?

Jeżeli przyszła para młoda decyduje się już na takie personalizowane gadżety podczas swojego wesela, to musi nastawić się na to, iż będzie to duży wydatek. Na takie personalizowane pudełko trzeba liczyć od około 3 do 10 zł za sztukę. Oczywiście na ostateczną cenę ma wpływ wiele kwestii, takich jak choćby: materiał, z którego mają być one wykonane, ich design, kształt, kolorystyka, personalizacja itp. Trzeba pamiętać również o tym, iż alkohol jest ciężki, więc zwykłe, papierowe pudełka w tym przypadku mogą okazać się kiepskim rozwiązaniem. Solidne, mocne i trwałe opakowania, które będą nie tylko funkcjonalne, ale również ozdobne są jak najbardziej strzałem w dziesiątkę. Warto więc poszukać firm, które tworzą tego typu dodatki na wesela i zaufać im. Jak wybrać pudełka na alkohol weselny w takim przypadku? Można skorzystać z ich gotowych  projektów lub tak jak wspomniano powyżej, z pomocą świetnych grafików zaprojektować oryginalne pudełka na alkohol, które idealnie będą pasowały do ogólnej aranżacji wesela.