FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Śląsk, Racibórz
+48 502109269

Skip to Content

Kompleksowa Organizacja Wesela

Wesele na miarę Waszych marzeń!

Oferta Kompleksowej Organizacji Wesela

Na tej stronie opisałam wam najważniejsze elementy mojej pracy w zakresie usługi “Kompleksowa Organizacja Wesela”. Zakres moich zadań jest duuużo szerszy jednak ze względu na bardzo personalny charakter każdego wesela nie jestem w stanie wypisywać wszystkich elementów wesela przy jakich pracuję. Dla każdej pary liczba podwykonawców/wydarzeń na przyjęciu weselnym jest zmienna. Całkowity obszar mojej pracy przedstawię w postaci odpowiedniego dokumentu na spotkaniu i przy ofertowaniu.
Zanim zacznę pracę dopełnimy formalności – tj. pierwsze spotkanie,ofertowanie, podpisanie umowy. Szczegółowe informacje odnośnie tego etapu pracy w zakładce “jak pracuję”.

Opracowanie Budżetu

Ustalę wraz z Wami budżet Waszego przyjęcia. Jeśli budżet będzie znacznie ograniczony doradzę na czym można zaoszczędzić. Budżet jest kluczowy bym rozpoczęła typowanie podwykonawców odpowiadających Waszym potrzebom i możliwościom finansowym.

Przygotowanie Umów

Ponieważ to Wy jako Państwo Młodzi będziecie podpisywać umowy z podwykonawcami musicie być pewni, że są to umowy chronione literą prawa. Przygotowuję dla was umowy, które zostały skonsultowane z prawnikami i zabezpieczają Was prawnie.

Szukanie Podwykonawców

Od momentu podpisania umowy zajmuję się przygotowaniem Wam list podwykonawców. Podwykonawców dobieram na podstawie budżetu i kwestionariusza, który wypełniliście po pierwszym spotkaniu/lub mailowo.

Kontrola Postępu Prac

Na każdym etapie prowadzę ciągłą kontrolę jakości. Moim zadaniem jest pilnowanie podwykonawców i zgłaszanie im Waszych uwag i potrzeb.

Koordynacja Dnia Ślubu

W pakiecie Kompleksowej Organizacji Wesela zawiera się usługa Koordynacji Dnia Ślubu. Dzień Ślubu jest dokładnie zaplanowany. Sporządzany jest scenariusz przebiegu poszczególnych wydarzeń z podziałem na godziny. Tylko w ten sposób można zapanować nad ogromem elementów dnia ślubu, które następują bardzo szybko po sobie.

Koordynacja Na Weselu

Ostatnim etapem pracy Wedding Plannera jest dopilnowanie by na weselu wszystko przebiegło zgodnie ze scenariuszem. Na weselu zajmuję się doglądaniem gości i tego w jaki sposób są obsługiwani. W razie potrzeby interweniuję. Na koniec mogę pomóc parze młodej rozliczyć się z podwykonawcami.

UWAGA! Najważniejsze!

Podczas całego czasu trwania procesu organizacji posiadacie całkowitą opiekę konsultantki ślubnej. Jestem dla Was dostępna pod telefonem codziennie od 6:00-22:00. Maile odczytuję natychmiast i odpisuję. Możecie pisać do mnie na facebooku i instagramie. Jestem do Waszej pełnej dyspozycji 🙂