FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Śląsk, Racibórz
+48 502109269

Skip to Content

Spotkanie

Najlepiej gdyby spotkanie odbyło się na żywo. Wtedy macie szansę sprawdzić czy jest między nami „chemia” 🙂 Opowiem wam o sobie, Wy opowiecie co nieco o swojej wizji wesela, przedstawię wam szczegółowy zakres moich prac. Po spotkaniu dostaniecie kwestionariusz ślubny, który będzie konieczny do rozpoczęcia współpracy.

Kwestionariusz Ślubny

W kwestionariuszu odpowiecie na szereg pytań związanych z Waszym weselem. Kwestionariusz jest konieczny do ustalenia zakresu moich prac, zaproponowania Wam pakietu moich usług oraz do rozpoczęcia przygotowań.

Ofertowanie

Przy oferowaniu przedstawię Wam kilka pakietów moich usług.

Podpisanie umowy

Najlepiej, gdy odbywa się na żywo, ale jest możliwość podpisania umowy drogą elektroniczną.

Budżet

Ustalenie budżetu jest najważniejsze, żeby rozpocząć poszukiwanie podwykonawców

Harmonogram Prac

Zaplanuję dokładnie co do tygodnia jakie zadania mają być w danym czasie wykonane.Dostaniecie przygotowany dokument w formie elektronicznej z planem prac. Dostaniecie również plik excelowski liczący budżet.

Realizacja i Nadzór Zadań

Najważniejsza część mojej pracy. Szukanie podwykonawców oraz nadzór nad ich pracą w dniu ślubu.

Wesele Na Miarę Waszych Marzeń

W pakietach Kompleksowej Organizacji Wesela i Koordynacji Dnia ślubu jestem z Wami cały dzień wesela. Koordynuje  od samego rana podwykonawców, koordynuję ceremonię zaślubin i całe wesele. Jestem do Waszej pełnej dyspozycji. Dzięki mojej pracy Wasze wesele obędzie się bez najmniejszych wpadek, a Wy będziecie mogli bez stresu cieszyć się tym cudnym dniem.